Dhëndri rrah gruan dhe mikun

Një person në Mitrovicë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje për ‘lëndim trupor&dhunë familjare’ pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vëllain e saj.

Mitrovicë, 23.03.2021-19:50.  Është arrestuar i dyshuari  kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje i ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vëllaun e saj, viktimën  mashkull  kosovar i cili  ka pranuar trajtim mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar, thuhet në njoftimin e policisë. (foto arkiv)