Katër persona përfundojnë në spital pas rrahjes mes vete

Katër të dyshuar meshkuj kosovarë, për shkaqe të panjohura, janë rrahur në mes vete me ç’ rast kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor, njofton Policia, transmeton Mediafokus.info.

Rasti ka nodhur dje në Prizren dhe njëri nga të dyshuarit dërgohet në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm.

Tre nga të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./Mediafokus.info/