Lutfi Haziri nga Vitia: Do t’i dalim para lajmeve e politikave të rrejshme

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) në Viti ka nisur fushatën zgjedhore, me një tubim masiv.

Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, gjatë adresimit para simpatizantëve, ka thënë se LDK do t’i dal para lajmeve e politikave të rrejshme.

“Gjilani, Kamenica, Artana, Kllokoti dhe Vitia filluan!

Sonte në Viti vazhduam me takimet. Të bashkuar që me 14 shkurt të angazhohemi për shtet. Do t’i dalim para lajmeve të rrejshme e politikave të rrejshme!”, ka shkruar Haziri në Facebook./Mediafokus.info/