Nusja e rrah vjehrrin 74-vjeçar

Një 74-vjeçar nga një fshat në Tetovë është dërguar në spital, rreth orës 23:30 të mbrëmjes së kaluar, për trajtim mjekësor, pasi ishte sulmuar nga nusja e djalit.

Gjatë sulmit, 74-vjeçari ka pësuar edhe lëndime trupore nga sulmi fizik i nuses, raporton ts.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.