Po hetohet vdekja e shtetasit shqiptar në Kosovë, ku ra nga kulmi i shtëpisë

Nje shtetas i Shqiperise ka gjetur vdekjen ne Kosove, ku ka rene nga kulmi i shtepise. Vdekja e tij po hetohet.

Prishtinë 04.04.2021 – 10:04. Është raportuar se viktima mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë, ishte rrëzuar nga kulmi i ndërtesës dhe si pasoj kishte humbë jetën, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion, thuhet ne njoftimin e policise.