Policia jep detajet pasi Viva Fresh Store u përfshi nga zjarri

Ferizaj, 15.02.2022-00:15. Raportohet se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri objekti i një super-marketi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore dhe ekipet e zjarrfikësve të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar, thuhet ne raportin 24 oresh te Policise.