Rrahet dhe grabitet taksisti

Një shofer taksie është grabitur nga dy të rinj, derisa ishte duke i dërguar vozitur. Ata i kanë marrë një telefon dhe 60 euro para.

Rr. Ekrem Rexha, Prizren, 14.12.2021 – 22:03. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa kishte qenë duke transportuar taxi dy të rinjë, të njëjtit e kishin sulmuar fizikisht dhe i kishin grabitur telefonin dhe rreth 60 euro para të gatshme. Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore, për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësorë. Rasti është duke u hetuar, njofton policia.